slide1

WYCIECZKI I PIELGRZYMKI DOOKOŁA LITWY:
WILNO, TROKI, KOWNO ORAZ INNE MIASTA

+370 677 20909

Facebook

wilnious@gmail.com

slide2

REZERWACJA HOTELI

+370 677 20909

Facebook

wilnious@gmail.com

slide3

POZNAJ MIEJSCOWĄ KULTURĘ

+370 677 20909

Facebook

wilnious@gmail.com

slide4

ŚLADAMI POLSKIEJ HISTORII

+370 677 20909

Facebook

wilnious@gmail.com

Księga gości

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

Przewodnik

★★★★★
5 5 1
Panie Adamie raz jeszcze dziękuję za dobrą robotę!

Oprowadzanie po Tallinie i Rydze

★★★★★
5 5 1
Grupa wróciła cała w skowronkach , wszystko było ok., ale pilot dosłownie, pilot, pilot i pilot….. takie właśnie jest podsumowanie całej wycieczki. Bardzo, bardzo dziękuję za super robotę, panie Adamie!

Zwiedzanie Wilna

★★★★★
5 5 1
Wyprawę uznaliśmy zgodnie za bardzo udaną. Uczniowie byli zadowoleni i my jako opieka również się pod tym podpisujemy. Przede wszystkim ogromne podziękowania kierujemy w stronę naszego pana przewodnika i pilota, który towarzyszył nam przez całą drogę. Uczniowie byli zachwyceni sposobem w jaki opowiadał o Wilnie i Litwie i słuchali go z zainteresowaniem, co nieczęsto się zdarza w grupach nastolatków. Plan wycieczki był dla uczniów ciekawy oraz intensywny, ale jednocześnie dawał im sporo wolnych chwil. Mieli więc wystarczająco dużo czasu, żeby odetchnąć, ale i samemu pozwiedzać miasto.

Trzy wspaniałe dni ....

★★★★★
5 5 1
Kilka dni to zbyt mało żeby poznać miasto. Jednocześnie wystarczająco długo, aby mając świetnego przewodnika zobaczyć je i poczuć jego atmosferę. Pan Adam jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Znawca historii, wyraźnie pasjonujący się swoimi zainteresowaniami. Potrafi w bardzo ciekawy sposób przekazać swoją wiedzę, zainteresować. Poza podstawowymi, obowiązkowymi miejscami w Wilnie odwiedził z nami też inne, o istnieniu których nie wspominały nawet przewodniki. Sympatyczny, ciepły, bezpośredni, z poczuciem humoru. Dzięki Panu Adamowi zobaczyliśmy Wilno takie jakim ono jest. Rzecz dla nas bezcenna. Dziękujemy bardzo....

Mroźny dzień w Wilnie

★★★★★
5 5 1
W Wilnie byłem z żoną i przyjaciółmi w styczniu akurat do zwiedzania trafił nam się bardzo mroźny dzień coś ok -12 stopni. Muszę przyznać, że ponieważ ja i moi znajomi preferujemy chodzenie niż jeżdżenie, "zmusiliśmy" pana Adam do pieszej wędrówki po Wilnie. Pan Adam to wyzwanie przyjął bez mrugnięcia okiem ;). Razem spędziliśmy 5 godzin gdzie poznaliśmy główne miejsca Wilna. To było interesujące i ekscytujące przeżycie. Pan Adam to profesjonalista, który nie tylko wskaże wam miejsca ale niejednokrotnie opowie ciekawą historię czy anegdotę z nim związaną. Wiedza Pana Adam jest imponująca, a łatwość rozmowy na różne tematy sprawia, że nie zauważycie kiedy minie dzień. My wspólnie przez 5h przeszliśmy ok 12 km. Dowód na endomondo :). Adamie do zobaczenia kiedyś w Wilnie, a może gdzieś indziej. Zachęciłeś nas do poznania tego miejsca lepiej, tym bardziej, że historia obu nardów litewskiego i polskiego splata się właśnie w Tu. Pozdrowienia z Ostrołęki. Iki pasimatymo!

Dziękuję!

★★★★★
5 5 1
Panie Adamie, dziękuję za oprowadzanie po Wilnie i Trokach w dniach 27-28.05.2017. Jestem zachwycona Pana wiedzą o wszystkich obiektach, którą przekazał Pan w sposób niezwykle interesujący. Renata - uczestniczka wycieczki z grupą Aktywni plus.

Ryga

★★★★★
5 5 1
Panie Adamie, dziękujemy za dzisiejsze zwiedzanie Rygi. To były super cztery godziny. Poczuliśmy atmosferę miasta i spędziliśmy ten czas w miłym i profesjonalnym towarzystwie. Mamy nadzieję, że spotkamy się w Wilnie.

Wilno

★★★★★
5 5 1
Idealne oprowadzanie z idealnym przewodnikiem :)

Wilno

★★★★★
5 5 1
Wspaniałe oprowadzanie!

Barcelona

★★★★★
5 5 1
Dzięki Adamie za opowieści o Wilnie, na pewno kiedyś tam wpadnę!

piękne Wilno!

★★★★★
5 5 1
Dziękuję za ciekawe oprowadzanie po Trokach i Kownie, cała rodzina była zachwycona. Mam nadzieję, że latem również zawitamy do Wilna! Pozdrowienia z Białegostoku, Janina wraz z rodziną.

grupa z Radomia, wrzesień 2015

★★★★★
5 5 1
Panie Adamie, dziękujemy za profesjonalne oprowadzenie nas po Wilnie. Na pewno będę Pana polecać znajomym! Profesjonalne podejście i ogromna wiedza którą Pan posiada sprawiło, że już planujemy kolejny przyjazd do Wilna!

Rating